Wyniki rekrutacji na Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

Wyniki rekrutacji na Europejski Kongres Rad Młodzieżowych

Lista uczestników zakwalifikowanych do udziału w Europejskim Kongresie Rad Młodzieżowych

ImięNazwiskoWojewództwo
AdaOzimowskaZachodniopomorskie
AdamBoguckiMazowieckie
AdamMajewskiPraga południe
AdamBujakOpolskie
AdrianGrabiecLubelskie
AgataJałowieckaDolnośląskie
AleksandraGajkowskaZachodniopomorskie
AleksandraDudaWielkopolskie
AlicjaGonsiorŚląskie
AmeliaRudnickaŚwiętokrzyskie
AntoniForendaŚląskie
AntoniHincPowiat Wejherowski
BartłomiejBabikMazowieckie
BartoszSkopińskiKujawsko-Pomorskie
BeniaminBożekŚląskie
DawidTyborowskiPodlaskie
GracjanKrajewskiMazowieckie
HannaJaszewskaŚląskie
HubertKoszykDolnośląskie
IdaCzyżykowskaKujawsko-Pomorskie
IrminaOtockaWarmińsko-Mazurskie
JakubBuczekMazowieckie
JakubPaluchŚląskie
JanSojkaŚląskie
JuliaKempczyńskaKujawsko-Pomorskie
JuliaAdamczakWielkopolskie
JustynaKlukasWarmińsko-Mazurskie
KacperSzkopŚląskie
KacperKierzkowskiWarmińsko-Mazurskie
KacperZamyślewskiWarmińsko-Mazurskie
KarolinaKrólŚląskie
KarolinaSkaryszewskaSulejówek
KarolinaFugielLubelskie
KatarzynaPytlikŚląskie
KatarzynaWojciechowskaMazowieckie
KingaKapuścikŚląskie
KlaudiaSemeniukWarmińsko-Mazurskie
KrystianKopećMazowieckie
Leonard Czubała Wielkopolskie
LiliaJeyranyanŚląskie
MaciejGeratowskiŚląskie
MaciejŁukasiakWarmińsko-Mazurskie
MaciejWesołowskiZachodniopomorskie
MagdalenaLobertMazowieckie 
MarcelinaKasperskaMazowieckie 
MarcinBrodowskiPodlaskie
MariaSawczukWielkopolskie
MarikaMajewskaKujawsko-Pomorskie
MateuszPietrzakMazowieckie
MichałHermańskiWarmińsko-Mazurskie
MikołajGapińskiKujawsko-Pomorskie
NataliaSiedlichMazowieckie
NataliaWorwaMałopolskie
NataliaGollaOpolskie
NikolaKołakowskaWarmińsko-Mazurskie
NorbertSienkowiecMałopolskie
OlivierHaremskiMazowieckie
OliwiaMacuraŚląskie
OliwiaŻytkowiczDolnośląskie
OliwiaMiśkówDolnośląskie
OskarFrydrychŚwiętokrzyskie
PawełMarcinkiewiczKujawsko-Pomorskie
PiotrPawłowskiWarmińsko-Mazurskie
PiotrWójciakMałopolskie
StanisławMikołajczukMazowieckie
SzymonWaligórskiŚląskie
SzymonMazarakiMazowieckie
SzymonHawrylukLubelskie
WiktoriaDybrownikLubelskie 
WojciechBugajewskiDolnośląskie
ZuzannaLewandowskaMazowieckie
ZuzannaOlszakMazowieckie

Lista rezerwowa

ImięNazwiskoWojewództwo
JanSobańskiMazowieckie
MichałPrzybyłaŚląskie
OskarHofmoklŁódzkie
PiotrSobieralskiDolnośląskie
Marta Kozłowska Dolnośląskie
BartłomiejWesołowskiMałopolskie
JadwigaMizerskaMałopolskie
JakubGizaMałopolskie
SzymonKaczorowskiMałopolskie
TomaszRakMałopolskie
YulianaOrysykMałopolskie

Lista opiekunów zakwalifikowanych do udziału w Europejskim Kongresie Rad Młodzieżowych

ImięNazwiskoWojewództwo
MarekWorwaMałopolskie
MartaBobrowska-JubffŚląskie
MateuszLigenzaŚląskie
RobertWaraksaWarmińsko-Mazurskie
TobiaszChożalskiWielkopolskie
BożenaWójcickaŚląskie
MałgorzataWitek Wielkopolskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.